Home » 2014 » April » 04

Daily Archives: April 4, 2014

Teātra grupa iegūst ceļazīmi uz Zemgales zonas skati

Teātra dienā, 27. martā, mūsu skolas jaunākā teātra grupa – 2.a klases audzēkņi – 11 skolēnu sastāvā piedalījās Bauskas un Rundāles novada skolas teātru skatē ar literāru uzvedumu „Cirks”, kura pamatā bija Ojāra Vācieša dzeja. Skolēnus skatei sagatavoja teātra nodarbību vadītāja Roze Bruģe. Bērnu uzstāšanās bija lieliska, žūrija priecājās, ka visi aktieri ir labi iejutušies lomās un uz skatuves valda patiess spēlētprieks. Teātra grupas talantīgie dalībnieki izcīnīja ceļazīmi uz Zemgales zonas skati, kas notiks Bauskā 23. aprīlī. Lai viņiem veicas!

Skolotāja R. Bruģe skolā vada divas teātra grupas: jaunākajā darbojas 2.a klases skolēni, vecākajā – 6.a klases audzēkņi. Skatei bija pieteiktas abas teātra spēlētāju grupas, taču iespēju tajā piedalīties ieguva tikai viena grupa. Ir patiess prieks par mūsu skolas visiem teātra spēlētājiem – viņu aktiermeistarība pamanāma daudzos skolas pasākumos, stundās un pat starpbrīžos. Par to paldies skolotājai R. Bruģei!

teatris_01 teatris_02 teatris_03 teatris_04