Home » 2014 » April » 24

Daily Archives: April 24, 2014

Zemgales zonas skatē – labākie

Bauskas pilsētas pamatskolas jaunākā teātra grupa – 2.a klase – 23. aprīlī piedalījās Zemgales zonas skolu drāmas kolektīvu skatē. Jaunie aktieri uzstājās ar literāru kompozīciju „Cirks” un runāja Ojāra Vācieša dzeju.

Skatē mūsējie bija labi pamanāmi – viņi bija paši jaunākie dalībnieki, kas žūriju un skatītājus pārsteidza ar šarmu un ļoti izjustu tēlojumu. Pēc uzstāšanās 2.a klases teātra grupa tika īpaši cildināta un saņēma pirmās pakāpes diplomu.

Paldies visiem aktieriem – Nikoletai Aleksandrovičai, Samantai Ancānei, Nikam Demianam Kazlauskam, Alisei Artai Kukai, Aivai Barbarai Latūnai, Semam Patrikam Paļulim, Keitai Paulovičai, Sendijai Polei, Keitai Semjonovai, Edvardam Sniedzītim un Samantai Šemetai! Mīļš paldies enerģiskajai teātra nodarbību vadītājai Rozei Bruģei! Paldies arī lieliskajām palīdzēm – 6.a klases meitenēm Luīzei Druviņai un Dinijai Salasgrāvei!

teatris_skate

Ansis Bogustovs stāsta par „Eiropas eksāmenu”

Necerēti interesanta un emocijām pārpilna izrādījās Bauskas pilsētas pamatskolas vecāko klašu audzēkņu tikšanās ar Ansi Bogustovu – valstī pazīstamu Eiropas Savienības lietu speciālistu, žurnālistu un sabiedrisku darbinieku.

A. Bogustovs, 22. aprīlī viesodamies mūsu skolā, iepazīstināja jauniešus ar Eiropas dienā, 9. maijā, paredzēto „Eiropas eksāmenu” un uzaicināja skolas kolektīvu piedalīties šajā pasākumā, kas notiks visā valstī. Dzīvā sarunā ar skolēniem, kuras laikā izveidojās kontakti ar daudziem audzēkņiem, A. Bogustovs pastāstīja par eksāmena norisi un veica nelielu ekskursu Eiropas Savienības tapšanas vēsturē. Daudzi aptaujātie skolēni pēc tikšanās sacīja, ka 9. maijā noteikti piedalīsies „Eiropas eksāmenā”. Skolēnu vidū bija vērojams prieks par interesanto tikšanos, iespēju uzklausīt cilvēku ar bagātu pieredzi un ļoti labvēlīgu attieksmi pret jaunatni.

Lai veicinātu Latvijas skolēnu un ikviena iedzīvotāja zināšanas par Eiropas Savienību un šogad aktuāliem notikumiem – Latvijas desmitgadi Eiropas Savienībā, Eiropas Parlamenta vēlēšanām un Eiropas dienu, – 9. maijā no plkst. 12 līdz 18 notiks „Eiropas eksāmens”. Ikviens interesents interneta vietnē esmaja.lv tiešsaistē varēs aizpildīt testu. Aktuālā informācija par „Eiropas eksāmenu”, gatavošanos tam un mācību materiāli ar visu būtiskāko informāciju pieejami internetā – esmaja.lv un e-klase.lv. Piedalīsimies arī mēs!

bogustovs_01 bogustovs_02 bogustovs_03