Home » 2014 » October » 02

Daily Archives: October 2, 2014

Rīgas noskaņas – arī pie mums

Šonedēļ skolas foajē iespējams apmeklēt Bauskas novada Mājturības un tehnoloģiju metodiskās apvienības rīkoto ceļojošo izstādi “Rīgas noskaņas” un “Rīgas atslēga”. Izstāde veltīta Rīgai – Eiropas kultūras galvaspilsētai. Līdzās citu novada skolu skolēnu darbiem izstādē aplūkojamas arī mūsu skolas pagājušā mācību gada absolventu veidotās kartiņas un dekoratīvā Rīgas atslēga.

Bauskas pilsētas pamatskolai – 95. jubileja

25. oktobrī plkst. 16
aicinām absolventus,
kas skolu beiguši līdz 2011. gadam,
un bijušos darbiniekus uz
SALIDOJUMU
BAUSKAS PILSĒTAS PAMATSKOLĀ.
Dalības maksa – 5 eiro.

Skolas kolektīvs

“Olimpiskās dienas” sacensību uzvarētāji – mūsējie!

26.septembrī “Olimpiskās dienas” pasākumos Latvijā piedalījās vairāk nekā 95 500 dalībnieku.

Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

LOK “Olimpisko dienu” rīko Olimpiskās kustības popularizēšanas nolūkā, apliecinot savu atbalstu Olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīves veidam un godīgas spēles principiem sportā.

Arī Bauskā šī diena pagāja sportiskā gaisotnē. Bauskas stadionā satikās izglītības iestāžu sportisti. Pasākuma iniciatore un organizatore bija Bauskas BJSS direktore B. Grantiņa. Olimpisko dienu atklāja Jēkabs Nākums, bijušais latviešu biatlonists, kurš piedalījies vairākās olimpiskajās spēlēs un pasaules čempionātos.

Mūsu skolu pārstāvēja komandas no 1.-3. un 4.-6.klasēm. Katrai komandai bija jāpiedalās četrās atraktīvās stafetes disciplīnās. Abas komandas savās grupās ieguva pirmo vietu. Sporta skolotājs R. Krūmiņš neslēpj prieku par skolēnu panākumiem un iegūtajām balvām – hantelēm un t-krekliem.

Olimpiska diena 01 Olimpiska diena 02 Olimpiska diena 03 Olimpiska diena 04 Olimpiska diena 05 Olimpiska diena 06 Olimpiska diena 07 Olimpiska diena 08 Olimpiska diena 09 Olimpiska diena 10