Home » 2014 » October » 09

Daily Archives: October 9, 2014

Atceras, godina un sveic skolotājus seniorus

9. oktobrī Bauskas 2. vidusskolas Baltajā zālē notika svinīgs pasākums, kas veltīts skolotājiem senioriem. Līdzās daudzu citu skolu bijušajiem un esošajiem pedagogiem tika godināti arī mūsu skolas bijušie pedagogi.

Šogad maijā uz nozīmīgu dzīves jubileju atskatījās skolotāja Albīna Apse. Viņai piešķirts Novada Goda raksts. “Savu darbu esmu darījusi pēc labākās sirdsapziņas. Mani mācītie skolēni ir apgalvojuši, ka, aizejot uz citu skolu, latviešu valoda vairs nav jāmācās! Darbā ievēroju stingras prasības, dažreiz pat sīkumos meklēju kļūdas… Laikam jau skolā mani uzskatīja par “bubuli”, no kura jābaidās. Tomēr man bija un ir ļoti svarīgi, lai skolēniem būtu labas zināšanas,” savā atmiņu stāstījumā 2003. gadā raksta skolotāja. Daudzi Bauskas pamatskolas absolventi tieši skolotājai Apsei ir pateicīgi par savām labajām latviešu valodas zināšanām.

Izglītības nodaļas Uzslavas raksts piešķirts arī ilggadējai matemātikas skolotājai Līvijai Zemītei, kas mūsu skolā apzinīgi strādājusi vairāk nekā 30 gadu, un bijušajam mājturības skolotājam Oskaram Spalim.

25. oktobrī – skolas 95. dzimšanas dienas svinībās gaidīsim ciemos arī bijušos pedagogus, lai satiktos ar saviem audzēkņiem un kopā atcerētos skolas laiku un savas darba gaitas skolā.

Pensionētie skolotāji I.Ceple, A.Rūtenberga, M.Svītiņa, A.Apse, O.Spalis kopā skolas direktoru J.Rumbu