Home » 2015 » January » 16

Daily Archives: January 16, 2015

Panākumi 9. klašu vēstures olimpiādē

Karolīna Auziņa un Artūrs Jānis Krūmiņš15. janvārī notika Bauskas un Rundāles novadu vēstures olimpiāde 9.klasēm. Mūsu skolu tajā pārstāvēja 9.a klases skolēni Karolīna Auziņa un Artūrs Jānis Krūmiņš. Karolīna ieguva 1. vietu, bet Artūrs – 3. vietu. Kā atzīst Karolīna, skolotājs Dainis Cipulis bija ļoti labi sagatavojis savus audzēkņus, un uzdevumi tāpēc lielas grūtības nesagādāja. Mazliet vairāk nācās pacīnīties ar uzdevumu par karti.

Novada godalgoto vietu ieguvēju darbi tālākai izvērtēšanai tiks nosūtīti uz Rīgu. Vēlēsim Karolīnai un Artūram, lai viņi tiktu uzaicināti piedalīties valsts vēstures olimpiādē!

Draugos ar skaitļiem

15. janvārī notika matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm. Šo klašu labākie matemātiķi risināja atjautības, teksta, skaitļu uzdevumus. Tos vērtēja skolotājas R.Bruģe, V.Lukša un B.Apšāne. Uzdevumus bija sagatavojusi skolotāja I.Šarikova. Savu erudīciju rādīja arī komandu līdzjutēji. Aktīvas darba stundas laikā noskaidrojās, ka labākie rēķinātāji mācās 3.a klasē. Visi dalībnieki saņēma diplomus un saldus našķus.

Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 01 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 02 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 03 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 04 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 05 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 06 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 07 Matemātikas pēcpusdiena 2.-3. klasēm - 08