Home » 2015 » January » 29

Daily Archives: January 29, 2015

Izmēģina spēkus tulkošanā

Izmēģina spēkus tulkošanā28. janvārī notika skolas 8.–9.klašu krievu valodas tulkotāju konkurss. Uzdevumu sarežģīja tas, ka bija jātulko teksti gan krievu, gan latviešu valodā. Tomēr dažiem skolēniem tas lielas grūtības nesagādāja. 1. vietu dalīja 8. klases skolnieces Elizabete Domokejeva un Anna Urusova. Viņu klases biedram Eināram Ivanovam – 2. vieta, bet 9.b klases skolniecei Sindijai Rusajai – 3. vieta. Atzinību par piedalīšanos saņēma Samanta Smilga, Adriana Miglāne, Samanta Cielava, Marks Daugulis (8. klase), un Diāna Ināra Andrejeva (9.a). Krievu valodas skolotājas I. Semjonova, A. Dupure un D. Bergmane pēc konkursa secināja, ka jauniešiem labāk padevās krievu valodas tekstu iztulkot latviski, bet ar latviešu valodā rakstītā teksta tulkošanu krieviski bija krietni jānopūlas.

12. februārī skolas konkursa uzvarētāji sacentīsies ar citiem tulkotājiem novada olimpiādē. Veiksmi!