Home » 2015 » March » 04

Daily Archives: March 4, 2015

Februāris noslēdzas ar grāmatu svētkiem, izstādi un jauniem panākumiem

28. februārī “Latvijas Grāmatu izstādes 2015” laikā Ķīpsalas izstāžu centrā, notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu un jauniešu žūrija 2014” noslēguma pasākums – “Lielie lasīšanas svētki”. Klātesošos uzrunāja LNB direktors Andris Vilks un Silvija Tretjakova, LNB Bērnu Literatūras centra vadītāja un Bērnu žūrijas koordinatore. Tika paziņotas grāmatas – uzvarētājas, pasākuma dalībnieki tikās ar grāmatu autoriem, ilustratoriem un tulkotājiem. Visi lasītāji dāvanā saņēma kalendāru. Kā papildus bonuss Bērnu žūrijas dalībniekiem bija iespēja apmeklēt izstādi “Skola 2015” un grāmatu izstādi. No mūsu skolas pasākumā piedalījās 9.a kl. skolniece Karolīna Auziņa un skolas bibliotekāre Inga Briede.

Vairāk par to vari izlasīt šeit – https://www.lnb.lv/lv/aizvaditi-lielie-lasisanas-svetki-2015

Karolīnai Auziņai februāra pēdējā nedēļa atnesusi vēl vienu labu panākumu – 2. vieta novada angļu valodas olimpiādē, bet Elizabetei Katrīnai Laudiņai – atzinība! Savukārt meiteņu klases biedri 27. februārī devās mācību ekskursijā uz Jelgavu, lai vairāk uzzinātu par izglītības iespējām pēc 9.klases. Skolēni viesojās Jelgavas tehnikumā un Jelgavas Amatu vidusskolā.

Lielie lasīšanas svētki - 01 Lielie lasīšanas svētki - 02 Lielie lasīšanas svētki - 03

Aizvadīta jautra pēcpusdiena

Tas bija smieklīgi 20. gadsimtā27. februāra pēcpusdienā mūsu skolas zālē notika pasākums „Tas bija smieklīgi 20. gadsimtā”. Par scenāriju bija parūpējušās 8. klases meitenes Amanda Broka un Beāte Hegenbarte. Vadītāji bija arī iejutušies 20. gadsimta mākslinieku lomās – Einārs Lazdiņš bija Eminems, bet Elvijs Smiltiņš – Maikls Džeksons. Tas bija atskats 20.gadsimtā. Žūrijā bija skolotājs Dainis Cipulis, direktors Jānis Rumba un 4. klašu meitenes Betija, Karlīna un Laura.

Uz rakstu →