Home » 2015 » April » 02

Daily Archives: April 2, 2015

Vērtē skatuves runu un izrādes

30. martā notika skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursi. Mūsu skolu šajos konkursos pārstāvēja seši runātāji un divi teātra kolektīvi, ko vada skolotāja Roze Bruģe. Abus konkursus vērtēja profesionāla žūrija — Dace Jurka, VISC Interešu izglītības un tālākizglītības departamenta vecākā referente, teātra režisore Zigrīda Ezeriņa un aktieris Jānis Kaijaks.

Katrs skatuves runas konkursa dalībnieks runāja dzejoli un prozas fragmentu. Uz Zemgales reģiona konkursu 15. aprīlī tika izvirzīti 8 skolēni no Bauskas un Rundāles novadiem, tai skaitā ir arī 5 skolēni no mūsu skolas. Prieks par Elīnu Elizabeti Dauguli, kura ieguva visaugstāko vērtējumu starp visiem dalībniekiem (49,3 punkti no 50). Vēl uz Zemgales reģiona konkursu dosies Ketlīna Juškevica, Sems Patriks Paļulis, Samanta Cielava un Elīna Pole. Viņu skolotājas ir G. Spure, L. Purena, R. Bruģe, I. Briede un D. Ālmane.

Žūrija atzinīgi novērtēja arī abus skolotājas R.Bruģes iestudētos uzvedumus – “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” un “Latvija”.

Paldies visiem jaunajiem skatuves māksliniekiem un vēlēsim panākumus arī nākamajā skatē!

Vērtē skatuves runu un izrādes - 01 Vērtē skatuves runu un izrādes - 02 Vērtē skatuves runu un izrādes - 03 Vērtē skatuves runu un izrādes - 04