Home » 2015 » April » 22

Daily Archives: April 22, 2015

Izvērtēts skolēnu sniegums skatuves runas konkursa 2.kārtā

15.aprīlī Bauskā notika skatuves runas konkurss, kurā piedalījās Kuldīgas, Tukuma, Jelgavas, Dobeles, Bauskas pilsētas un Auces, Tērvetes un Rundāles novadu 38 runātāji.
No mūsu skolas uz šo konkursu tika izvirzītas 4 dalībnieces, kuras arī reģionālajā konkursā runāja tik pārliecinoši, ka saņēma augstu žūrijas novērtējumu. Vērtētāji šoreiz bija aktieri Zigurds Neimanis un Gundars Āboliņš, VISC vecākā referente Dace Jurka un režisore Dace Liepeniece. Maksimālais punktu skaits bija 50. Elīna Elizabete Daugule saņēma 48,00 punktus, Ketlīna Juškevica – 46,00, Elīna Pole – 45,00, Samanta Cielava – 39,80.
Kā jau parasti, mācību gada noslēgumā labākie šī konkursa dalībnieki tiks uzaicināti uz noslēguma pasākumu Rīgā. Kuri tie būs, tiks paziņots vēlāk.
Paldies visām dalībniecēm un viņu skolotājām par ieguldīto darbu!
Par šo notikumu vari lasīt arī http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/zurija-uzteic-bauskas-skolenu-prieksnesumus-128489