Home » 2015 » May » 05

Daily Archives: May 5, 2015

Ielūgums

Skolotājas Daigas Sējējas 6.a – labākā klase novadā

30.aprīlī ar jautrām sporta sacensībām noslēdzās tradicionālais novada konkurss “Gada klase -2015”. Ar prieku uzzinājām, ka šo titulu ieguvusi 6.a klase no mūsu skolas. Skolotāja Daiga Sējēja ir gandarīta par kopā ar skolēniem veikto darbu. Viņa stāsta, cik daudz dažādu kritēriju tika vērtēts. Klases aktivitātes bija jāatspoguļo Labo darbu grāmatā. Tā šai klasei padevusies gana bieza, jo ietver aprakstus par vairāk nekā 60 pasākumiem, akcijām, konkursiem, kuros skolēni piedalījušies. Katrs skolēns uzrakstījis arī nelielu aprakstu par sevi. Atšķirībā no daudzām citām, šī gadagrāmata bija veidota rokrakstā, iesieta mākslinieciskos koka vākos. Vēl  tika vērtēta klases uzstāšanās – vizītkarte, erudīcijas testa atbildes, radoša situācijas izspēle, kā arī rezultāti jautrajās sacensībās (skolēni paši stāsta, ka visgrūtāk bija 6 minūtes lēkt ar lielo lecamauklu 3 bērniem reizē).To visu summējot, tika noteikti labākie, un tie bija – mūsējie!
Skolēni ir ļoti priecīgi par šo panākumu, Elizabete Urusova sacīja, ka tas ir ļoti saliedējis klasi, visi kļuvuši draudzīgāki, izpalīdzīgāki. Uzlabojušās arī atzīmes daudzos mācību priekšmetos. Oskars teic, ka visemocionālākais un nervus kutinošākais brīdis bija rezultātu gaidīšana.
Par šo notikumu izsmeļošāk vari lasīt arī aprakstā portālā “Bauskas Dzīve” http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/labaka-klase-macas-bauskas-pamatskola-129289.
Viss skolas kolektīvs sveic 6.a klasi un skolotāju Daigu Sējēju!

DSCF1402DSCF1403 DSCF1404 DSCF1405