Home » 2015 » May » 22

Daily Archives: May 22, 2015

Lai vasara būtu droša

Mācību gads tuvojas noslēgumam, un skolēni ar nepacietību gaida lielo brīvlaiku. Lai tas nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, šonedēļ kopīgi cenšamies uzspodrināt savas zināšanas par drošību.
Vairāki sākumskolas klašu kolektīvi jau tradicionāli devās uz VUGD Bauskas nodaļas rīkoto atvērto durvju pasākumu.
20.maijā skolotāja lomā iejutās «Latvenergo» akciju sabiedrības «Sadales tīkls» dienvidu reģiona ekspluatācijas Bauskas nodaļas vadītājs Gundars Krūmiņš. Viņš vairākās klasēs vadīja nodarbības par elektrodrošību, notika sarunas, tika demonstrētas mācību filmas. 4.b klases skolēni Einārs un Niks atzina, ka ir ļoti svarīgi zināt, ko drīkst un ko nedrīkst darīt ar elektrību. Viņi domā, ka vasarā mācēs izvairīties no bīstamām situācijām.
Pēdējā mācību nedēļā notiks arī policijas darbinieku organizētas lekcijas.

IMG_5414 DSCF1823 DSCF1828 DSCF1829 DSCF1830 DSCF1832

Direktors labākos sveic Rātsnamā

21.maija pēcpusdienā Bauskas Rātsnamā skolas direktors Jānis Rumba bija pulcinājis visus tos skolēnus un skolotājus, kas bija guvuši nozīmīgus panākumus olimpiādēs, skatēs un konkursos. Šis direktora rīkotais pasākums jau kļuvis par tradīciju, un tā norises vieta katru gadu tiek īpaši izraudzīta. Šoreiz visiem tā dalībniekiem bija iespēja iepazīt Rātsnamu “no iekšpuses”. Par tā tapšanas vēsturi izsmeļoši stāstīja  Bauskas TIC tūrisma konsultante Vija Grūbe. Direktors sveica katru skolēnu un skolotāju, katram veltot īpaši izraudzītus citātus ne tikai latviski, bet arī krieviski un angliski. Visi saņēma goda rakstus un nelielas veltes, bet visemocionālākā dāvana bija muzikālie priekšnesumi. Tos sniedza Bauskas Mūzikas skolas skolotājas Evija Kārkliņa, Zane Jurēvica un Jekaterina Šata. Pasākuma izskaņā muzicēja arī Aija un Jānis Dūmiņi. Paldies visiem par šo skaisto svētku mirkli!

Un lūk, skolēni, skolotāji un kolektīvi, kas spodrinājuši mūsu skolas labo vārdu! Ieskaties šajā sarakstā un novērtē, cik daudzveidīga, darbiem, notikumiem un emocijām bagāta ir bijusi skolas darba ikdiena šajā mācību gadā!

OLIMPIĀŽU UZVARĒTĀJI BAUSKAS NOVADĀ:

Nr.

Dalība

Dainis Cipulis Latvijas un pas.vēsture

Dalība

Dina Ālmane Latviešu val.

KONKURSU UZVARĒTĀJI NOVADĀ:

1. Ketlīna Juškevica 1. 1. Līga Purena Skatuves runa
2. Elīna Elizabete Daugule 4. 1. Gunta Spure Skatuves runa
3. Elīna Pole 9. 1. Dina Ālmane Skatuves runa
4. Samanta Cielava 8. 1. Inga Briede Skatuves runa
5. Sems Patriks Paļulis 3. 1. Roze Bruģe Skatuves runa
6. Betija Upelniece 4. A Gunta Spure Vizuālā māksla
7. Laura Lakovica-Lakoviča 3. 3. Aija Dūmiņa Vizuālā māksla
8. Elizabete Urusova 6. 3. Anna Dupure Krievu valoda
9. Einārs Ivanovs 8. 3. Anna Dupure Krievu valoda
10. Viktorija Ļuļe 9. 2. Iveta Semjonova Krievu valoda
11. Lakovica-Lakoviča 2. 2. Inta Šarikova Latviešu valoda

ZEMGALES REĢIONĀ:

1. Ketlīna Juškevica 1. 1. Līga Purena Skatuves runa
2. Elīna Elizabete Daugule 4. 1. Gunta Spure Skatuves runa
3. Elīna Pole 9. 1. Dina Ālmane Skatuves runa
4. Samanta Cielava 8. 3. Inga Briede Skatuves runa

INTEREŠU GRUPU KONKURSI UN SKATES:

Grupa, skolēni Skolotājs Konkurss Iegūtais rezultāts
Lietišķā un vizuālā māksla Daiga Sējēja Vizuālo un vizuāli plastisko darbu skate-konkurss “Rakstu darbi” 3.pakāpe Zemgales reģionā
Lietišķā un vizuālā māksla Daiga Sējēja Tērpu skate-konkurss “Rakstu darbi” 1.pakāpe novadā,  Zemgales reģiona skatē 1.pakāpe; dalība 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
Lietišķā un vizuālā māksla Daiga Sējēja LBN konkurss “Kas ir Dzimtenes mīlestība?” 2.vieta valstī L.Platā, 3.vieta valstī S.Rusaja, tikšanās ar valsts prezidentu A.Bērziņu
Vizuālā māksla, 30 skolēni Daiga Sējēja Kalendārs – 2015 “Latviešu gadskārtu tradīcijas” Izdots kalendārs, kalendārā iekļauti 5 skolēnu darbi
Vide Inta Šarikova, Gunta Biršte „Skolēni eksperimentē” Pateicība
Vides spēles Gunta Biršte “Ceļo vidē droši” Ceļazīme uz valsts skati
Deju kolektīvs ”Ganiņi”, 1. – 2. kl. grupa Santa Zemīte Deju kolektīvu skate 1. pakāpe; dalība 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
Deju kolektīvs ”Ganiņi”, 3. – 4. kl. grupa Santa Zemīte Deju kolektīvu skate 1. pakāpe; dalība 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
Deju kolektīvs ”Ganiņi”, 7. – 9. kl. grupa Santa Zemīte Deju kolektīvu skate 1. pakāpe; dalība 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
Vokālais ansamblis Ilze Žubēre Konkurss „Balsis” 1. pakāpe
Teātris Roze Bruģe Skate 3.kl.”Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”Skate 7.kl.”Latvija” 27,13 p.28,5 p.
5. – 9. kl. koris Ilze Žubēre Skate 1. pakāpe; dalība 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos
  • Konkursā “Gada klase” uz novada skati izvirzīta 6.a klase, audz. D.Sējēja; iegūta galvenā balva un nominācija “Bauskas novada Gada klase 2015”
  • Konkursā “Gada skolēns 2015”uz novada skati izvirzīta Karolīna Auziņa , ieguva nomināciju “Par vispusīgām zināšanām”

1 2 3 4 5 6 8 9 11 12 1413