Home » 2015 » July » 14

Daily Archives: July 14, 2015

Svētki beigušies. Lai dzīvo svētki!

Svētdien ar noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē izskanēja 11.Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Noslēguma koncertā “Manā dziesmā tu..” piedalījās arī 5.-9.klašu koris. Meitenes pēc koncerta bija aizkustinātas līdz asarām. Viņas savai skolotājai Ilzei Žubērei atzina, ka bija vērts strādāt sestdienās un piedalīties skatēs, lai nokļūtu šajos svētkos un izbaudītu neaizmirstamas emocijas.
Dejotāju koncerti “ Līdz varavīksne tikt” notika iepriekšējās dienās, un viņi devās mājup pēc svētku gājiena. Dejotāji arī pauda gandarījumu par skaistajiem svētkiem, bija lepni par to, ka izturējuši lielo slodzi un sumināja savu skolotāju Santu Zemīti.
Visi mūsu skolas kolektīvi piedalījās arī svētku gājienā. Pēc tā skvēriņā netālu no mūsu nakšņošanas vietas Valdemāra ielā notika improvizēts pateicības brīdis svētku dalībniekiem. Direktors Jānis Rumba uzteica ikvienu kolektīvu, kurš piedalījās, pateicās skolotājiem un vecākiem par atbalstu. Tapa lielā kopbilde.
Mēs esam lepni, ka piedalāmies Dziesmu svētku tradīcijas saglabāšanā un ceram, ka mūsu skolēni būs tie, kas nākotnē piedalīsies arī lielajos Dziesmu svētkos!
Izsmeļoši par svētku norisēm vari lasīt svētku mājas lapā www.dziedundejo.lv.

DSCF2269 DSCF2351 DSCF2304 DSCF2299 DSCF2284 DSCF2276 DSCF2168 DSCF2222 DSCF2244