Home » 2015 » October » 07

Daily Archives: October 7, 2015

3 minūtēs – ārā no skolas!

7.oktobrī  ceturtās stundas vidū atskanēja trīs zvani, kas liecināja, ka skolā izsludināta trauksme. Visi skolēni, skolotāji un darbinieki pa evakuācijas plānos norādītajiem virzieniem devās laukā no skolas, līdzi paņemot vien to, kas tajā brīdī bija klāt. Visi satikāmies skolas stadionā, kur mūs sagaidīja Vadims Kuzmičs, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas komandieris. Viņš sacīja , ka skolēnu evakuācija noritējusi ļoti ātri, visi rīkojušies ļoti operatīvi. Pēc MĀCĪBU TRAUKSMES turpinājās skolas ikdienas nodarbības.

V.Kuzmičš sarunā ar skolotājiem rosināja biežāk atgādināt drošības noteikumus skolēniem, it sevišķi laikā, kad sākas apkures sezona, pirms Ziemassvētkiem, kad gribas aizdegt sveces. Viņš sacīja, ka šādas praktiskās mācības ar evakuāciju tiek rīkotas regulāri, lai visi zinātu, kā jārīkojas ekstremālās situācijās. Arī skolas direktors J.Rumba aicināja skolotājus biežāk ar skolēniem pārrunāt iespējamo rīcību dažādās bīstamās situācijās.

Vadims Kuzmičs