Home » 2015 » November » 09

Daily Archives: November 9, 2015

Piedalās Ziemeļvalstu bibliotēku kopīgajā lasījumā “Draudzība ziemeļos”

9.novembrī sākas ZIEMEĻVALSTU BIBLIOTĒKU NEDĒĻA, kas šogad veltīta tēmai “Draudzība ziemeļos”. Arī mūsu skolas 4.a klase kopā ar skolotāju R.Bruģi un skolas bibliotekāri I.Briedi devās uz Bauskas Bērnu bibliotēku. Sarmīte Freimane bija sagatavojusi stāstījumu par šīs akcijas vēsturi, aplūkojām materiālus par Ziemeļvalstīm, to literatūru, īpašu uzmanību pievēršot Zviedrijai. Uzzinājām, ka Bauskas bērnu bibliotēkā šāds pasākums notiek 16.reizi.  Pēc tam kopīgi tika lasīta zviedru rakstnieces Rūses Lāgerkrancas grāmata “Mana laimīgā dzīve”. Tieši kopīgā lasīšana ir tā, kas vieno visas Ziemeļvalstu bibliotēkas un to lasītājus šajā dienā. Šogad ir rekodliels dalībnieku skaits – piedalās ap 2000 bibliotēku dažādās pasaules valstīs. Grāmata “Mana laimīgā dzīve” šogad ir arī Bērnu žūrijas lasāmo grāmatu sarakstā. 4.a klases skolnieks Niks Demians Kazlausks ir Bērnu žūrijas eksperts. Viņš vienīgais jau bija šo grāmatiņu lasījis, pārējos skolēnus kopīgais lasījums ieinteresēja uzzināt visu par grāmatas varoni Dunni un viņas gaitām skolā. Paldies Sarmītei Freimane par jauko pasākumu!

DSCF3287 DSCF3292 DSCF3310 DSCF3313 mana_laimiiga_dziive