Home » 2015 » November » 25

Daily Archives: November 25, 2015

9.klase piedalīsies matemātikas olimpiādē

26.novembrī vairāki mūsu skolas devītklasnieki piedalīsies privātās pamatskolas “RIMS – Rīga International meridian school” jau piekto reizi rīkotajā  Meridian matemātikas olimpiādē.  Šī mācību gada olimpiādē piedalīties 3., 4. un 9klašu skolēni ne tikai no Rīgas skolām, bet arī no Jūrmalas, Bauskas, Jelgavas, Ogres, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles, Ropažiem, Stopiņiem, Garkalnes, Ādažiem un Carnikavas. Vēlēsim mūsu skolasbiedriem veiksmi, jo viņiem būs iespēja tikt izvirzītiem uz šīs olimpiādes otro kārtu  2016.gada 16.janvārī.  Tajā piedalīsies 150 labākie dalībnieki no katras klašu grupas. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

mmc-adv

Jaunā SKOLAS PADOME uzsāks darbu

2.decembrī plkst. 18.00 notiks SKOLAS PADOMES SANĀKSME. Skolas Padome aktīvi piedalās skolas dzīvē. Tiek lemts par budžeta plānošanu, skolas dzīves aktuālām problēmām, kā arī  padomes pārstāvji piedalās mazajās pedagoģiskajās sēdēs, kur izskata skolēnu mācību darbu. Vecāku pārstāvji piedalās arī skolas pasākumu organizēšanā, sniedz priekšlikumus skolas dzīves uzlabošanai. 4.novembrī skolas vecāku kopsapulcē SKOLAS PADOME tika pārvēlēta nākamajam darbības periodam. Tajā darbosies sekojoši vecāki, pedagogi un skolas vadības un pašpārvaldes pārstāvji: Aiva Šikova, Zintis Alksnis, Ivars Gulbis, Andrejs Šumeiko, Baiba Polovko, Solvita Kudlāne, Daiga Ābele, Līga Druviņa, Iveta Semjonova, Anna Dupure, Jānis Rumba, Inga Briede, Beāte Kate Hegenbarte.