Home » 2016 » May » 02

Daily Archives: May 2, 2016

4.MAIJĀ KLĀSIM BALTU GALDAUTU UN SVINĒSIM SVĒTKUS

4.maijs – Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Deklarāciju pieņēma 1990.gadā. Šogad 3.maijā mūsu skolā pirmajā mācību stundā skolēni klasēs pārrunās 4.maija nozīmi Latvijas vēsturē, kā arī apspriedīs ieceri par šī gada 4.maija svētku norisi. Atsaucoties Latvijas simtgades biroja aicinājumam, Latvijas Institūts (LI) aicina ikvienu iedzīvotāju un Latvijai piederīgo visā pasaulē 4. maijā – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā – kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus. Svinēsim un būsim vienoti savās domās un darbos par Latviju!

BGS_logo_1

Devītie viesojas Bauskas 2.vidusskolā

Viena no mūsu skolai vistuvākajām mācību iestādēm, kur sekmīgi turpināt mācības pēc 9.klases absolvēšanas, ir Bauskas 2.vidusskola. Par to pārliecinājās četri mūsu devītklasnieki, piektdienas pēcpusdienā apmeklējot šo skolu. Skolēnus uzrunāja un par mācību programmām pastāstīja direktores vietniece informācijas jomā 5.- 12.klasēs  Iveta Jabločkina. Pēc tam notika saistoša ekskursija pa skolu, apmeklējot mācību kabinetus un stundas. Skolēnus uzrunāja un 2.vidusskolā mācīties aicināja ķīmijas skolotāja Anita Zibola. Fizikas kabinetā bija iespēja pat uzrakstīt pārbaudes darbu! Tika apmeklēts arī skolas muzejs un starpkultūru kabinets, gaišā un mājīgā bibliotēka. Paldies par sirsnīgo uzņemšanu Melānijai Antonovičai un abām gidēm!

20160429_122853

Novada skolu dejotāji satiekas koncertā

Piektdien, 29.aprīlī Īslīces kultūras namā notika novada skolu sadejošānās koncerts – skate. No mūsu skolas šajā pasākumā piedalījās visi četri skolas deju kolektīvi. Deju skolotāja Santa Zemīte saka paldies dejotājiem, skolotājām un dejotāju vecākiem, kas palīdzēja mūsu dejotājiem izskatīties labi, laikā nokļūt dejošanas vietā un skaisti nodejot savu repertuāru. Visi deju kolektīvi saņēma Bauskas Bērnu un jauniešu centra pateicības, kā arī lielu gandarījumu par mācību gada laikā apgūto.