Home » 2016 » May » 09

Daily Archives: May 9, 2016

Skatuves runas konkursa finālā mūsu skolēni – vieni no labākajiem

6.maijā Rīgas Skolēnu pilī notika SKATUVES RUNAS KONKURSA FINĀLS, kurā piedalījās arī trīs skolēni no mūsu skolas. Ralfs Zaharčenoks (1.b) ieguva 3.vietu Latvijā, bet Elīna Elizabete Daugule (5.b) un Ketlīna Juškēvica (2.a) saņēma atzinības. Ralfa un Elīnas skolotāja ir Gunta Spure, bet Ketlīnai runas mākslu palīdz apgūt skolotāja Līga Purena. Sveicam skolēnus un skolotājas ar šo lielisko panākumu!

Ralfs ZaharčenoksElīna Elizabete Daugule

Baktērija avarē Aplikuma un Siekalu ielas krustojumā

Šādi un citi raibi notikumi risinājās ikgadējā Mutes veselības centra rīkotajā konkursā “Esi gudrs, būsi vesels!”. Skolotājas Gunta Spure un Baiba Apšāne un 5.klašu skolēnu komanda  nominācijā “Par labāko mājas darbu” ieguva 1.vietu. Elīna Elizabete Daugule, Keita Asone, Aleta Mahnova, Betija Upelniece, Helēna Māske un Gundars Rēbuks atraktīvi demonstrēja ne tikai sagatavoto mājas darbu – TV šovu “Brekete”, bet kopā bija izgatavojuši “zīmējumu- līmējumu” “Piena zobiņa ceļš”, kas arī guva žūrijas ievērību. Konkursā, kā parasti, tika pārbaudītas skolēnu zināšanas par zobu kopšanu, veselību. Prieks, ka mūsu skolēni ir tik erudīti!

Zobs

Eiropas dienā brīvprātīgi kārto eksāmenu

Pirmdienas rītā vairāki 6.-8.klašu skolēni pārbaudīja savas zināšanas par Eiropas Savienības valstīm. Viņi atbildēja uz 20 jautājumiem un nokārtoja Eiropas Eksāmenu. Rodrigo Pumpurs pirmais savā e-pastā saņēma apstiprinājumu no eksāmena organizatoriem, ka uz visiem jautājumiem atbildēts pareizi. Vēl eksāmenā piedalījās Renārs Borkovskis, Dāvids Burmistrovs, Ralfs Romanovs, Kristers Mašinskis, Uldis Kapelis, Reinis Sūna, Ivo Krīgers, Mārtiņš Strazdiņš, Paula Kristiāna Daugule, Roberts Rēbuks. Tuvāk par šo konkursu vari izlasīt mājas lapā www.esmaja.lv. Visi, kas nokārtoja šo eksāmenu, saņēma atzinības, arī Elīna Elizabete Daugule. Eksāmenu vēl var kārtot visu šo dienu līdz 21.00 jebkurš interesents. Varbūt arī Tu gribi pārbaudīt savas zināšanas kopā ar saviem vecākiem?

diploms (1)