Home » 2016 » May » 12

Daily Archives: May 12, 2016

Izskan sveiciens Mātes dienā

11.maija pēcpusdienā Bauskas Kultūras centrā pulcējās skolēnu vecāki, vecvecāki un citi tuvinieki, lai saņemtu dāvanu – koncertu Mātes dienā. Uzstājās skolas muzikālie kolektīvi – Ilzes Žubēres vadītie  kori, ansamblis, duetā dziedāja Viktorija Ļuļe un Daniela Brilovska. Skanēja dzejas rindas, ko runāja skatuves runas konkursu labākie dalībnieki – Ralfs Zaharčenoks, Ketlīna Juškevica, Elīna Daugule un Sendija Pole. 4.a klases teatrālais uzdevums, ko veidoja Roze Bruģe,  daudziem lika pasmaidīt. Skolas deju kolektīvi Santas Zemītes vadībā rādīja dejas mākslu. Sniedzām arī nelielu ieskatu Raimonda Paula jubilejas svinēšanā – 5.b klase rādīja savu “Mafiju”, bet Aijas Dūmiņas vadītie dejotāji dejoja R.Paula mūzikas ritmos. Klēra Kuļikauska priecēja ar flautas spēli. Koncertu vadīja Samanta Cielava. Direktors Jānis Rumba sveica Ģimenes svētkos un pateicās koncerta veidotājiem – interešu grupu vadītājiem.

DSCF5536DSCF5494 DSCF5495 DSCF5497 DSCF5500 DSCF5513 DSCF5517 DSCF5524 DSCF5529 DSCF5532 DSCF5542 DSCF5544 DSCF5545 IMG_8886 IMG_8902

Godina par sasniegumiem mācībās

Bauskas novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums notika 11.maijā. Uz to bija aicināti arī vairāki mūsu skolas skolēni un skolotāji. Uzslavas rakstus un naudas balvu saņēma Elizabete Domokejeva (1.vieta ķīmijas, vēstures un latviešu valodas olimpiādēs) un Dinija Salasgrāve (1.vieta latviešu valodas olimpiādē). Atzinīgus vārdus dzirdēja un uzslavas rakstus saņēma arī skolotāji Gunta Biršte, Dina Ālmane, Ieva Mašale, Dainis Cipulis, Roze Bruģe, Olga Vinogradova un Jānis Rumba. Mācību gada pēdējā dienā novada uzslavas rakstus par panākumiem olimpiādēs saņems arī Amanda Broka, Keita Asone, Marta Ābele, Paula Kristiāna Daugule, Sendija Pole, Beāte Veinberga, Gundars Rēbuks un Einārs Lazdiņš. Direktors Jānis Rumba stāsta, ka tika uzteikti ne tikai skolēni, bet arī skola- par olimpiāžu norises labu organizēšanu. Mūsu skolas telpās šogad notikušas sākumskolas, vizuālās mākslas un mājturības, krievu valodas un citas olimpiādes.

Šajā pašā dienā Elizabete Domokejeva kopā ar klases audzinātāju Ingu Junkurēnu un saviem vecākiem piedalījās arī pasākumā “Gada skolēns 2016” Rundāles pilī. Pēdējā zvanā 13.maijā Elizabete saņems goda lentu kā apliecinājumu tam, ka viņa ir Bauskas pilsētas pamatskolas 2016. GADA SKOLNIECE. Sveicam!

DSC03527DSC03514IMG_5767 IMG_5781