Home » 2016 » May » 16

Daily Archives: May 16, 2016

Sportiskais un panākumiem bagātais maijs

Maija sākums bijis ražīgs mūsu skolas sportistiem. 6.maijā sezonas atklāšanas sacensībās vieglatlētikā 1.skolu grupā skolas komandas 2003./2004.gadā dzimušie zēni un meitenes ieguvuši 1.vietu. 10.maijā norisinājās 4-cīņas sacensības “Draudzība”starp Bauskas un Rundāles novadiem. Mūsējie – G.K.Dreimane, S.Dorči, M.Ābele un L.Goldberga komandu vērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Individuāli arī izcēlās mūsu sportisti – Samantai Dorči – 1.vieta, Gerdai Kerijai Dreimanei – 2.vieta.  12.maijā notika Bauskas novada 7.jaunatnes olimpiāde, kurā mūsu skolas zēniem – 3.vieta, bet meitenēm – ceturtā vieta. Visiem sportistiem lai pietiek spēka gan labiem rezultātiem sportā, gan veiksmīgi pabeigt mācību gadu!

Sports

Plūc laurus sporta centra «Mēmele» kausa izcīņā ielu basketbolā

Mūsu skolas audzēkņi Arvis Sūna, Patriks Paļulis, Emīls Polovko un Kaspars Pīpiņš uzvarējuši 2004. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupā ielu basketbola sacensībās Bauskā. Komanda «Tucinieki» pārspējuši pretiniekus visās sešās spēlēs. Tā varam lasīt portālā http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/ielu-basketbolistiem-lietus-netrauce-150122. Sveicam puišus!

5.klases piedalās ZZ čempionātā

13.maijā Jelgavā notika ikgadējais ZZ čempionāts, kurā tradicionāli piedalās arī mūsu skolas skolēni. Šoreiz tās bija 5.klases. Tika veiktas dažādas stafetes. 5.b klases meitenes Elīna un Betija stāsta, ka pati interesantākā stafete bija tā, kurā vajadzēja ar kāta un auklas palīdzību pārvietot bumbas, pēc tam visai komandai vajadzēja veikli doties uz telti salikt puzli, pēc tam aizskriet pakaļ karogam un doties uz finišu. Šoreiz vairāk paveicās 5.a klasei, jo viņi izcīnīja tiesības piedalīties ZZ čempionāta finālā, kurš notiks 28.maijā Jūrmalā.

IMG-20160513-WA0007IMG-20160513-WA0004 IMG-20160513-WA0012