Home » 2016 » September » 21

Daily Archives: September 21, 2016

Skan diženu zemgaliešu dzeja

Dzejnieka Edvarta Virzas mājās „Billītes” 20. septembrī Dzejas dienām veltītā sarīkojumā tikās Bauskas un Iecavas novada 9. klašu skolēni.

Rakstnieka mazmeita Anna Žīgure sava vectēva sētā laipni sagaidīja arī mūsu skolas 9.a klases jauniešus. Viņa izrādīja rūpīgi kopto pagalmu un kopā ar skolēniem aizstaigāja līdz „Rāceņiem” – vietai, kur dzimis E. Virza.

Pēc tam „Billīšu” sētā skanēja diženu zemgaliešu – Edvarta Virzas un Vitauta Ļūdēna – dzeja. Ar skaistu priekšnesumu droši, pārliecinoši un ļoti izjusti visus uzrunāja 9.a klases jaunieši, stāsta latviešu valodas skolotāja Ieva Mašale. Paldies Hardijam Vanagam, Robertam Rēbukam un Raineram Mackevičam! Līdzās viņiem lieliskas bija klases meitenes – Elvita Beikule, Paula Daugule, Luīze Druviņa, Evelīna Kriščune, Elīna Stašāne, Dinija Salasgrāve un Kitija Untāle.