Home » 2016 » October » 10

Daily Archives: October 10, 2016

“Aiz restēm” Liepājā

28. septembrī mūsu skolas 8.a un 9.a klase devās mācību ekskursijā uz Kurzemi. Ceļš bija tāls, bet, kā saka Rainers Mackevičs – tas bija tā vērts! Saldū tika apskatīta mākslinieka J. Rozentāla gleznotā baznīca, skolēni viesojās vienā no “saldākajiem” Latvijas uzņēmumiem un mielojās ar Saldus “Gotiņām”. Pēc tam ceļš vijās uz Liepāju – mūziķu, vēja un liepu pilsētu. Skaists bija dzintara pulkstenis, grupai “Līvi” veltītais Spoku koks, īpaša bija mūziķu plaukstu aleja un milzīgās bungas. Visiespaidīgāk, protams, bija Karostas cietumā – dresūra pamatīga, zosu gājienā tikt līdz cietuma durvīm bija ārkārtīgi grūti. Kājas sāpēja ilgi, un atmiņu par kamerās kopīgi pavadīto laiku ļoti daudz.Klases audzinātājas Daiga Sējēja un Ieva Mašale teic paldies skolas direktoram Jānim Rumbam par atbalstu ekskursijas rīkošanā!

IMG_3193IMG_3158 IMG_3182