Home » 2017 » January » 11

Daily Archives: January 11, 2017

Nauda spēj daudz, mīlestība spēj visu

Noslēdzies Bauskas novada 7.klašu eseju konkurss “Nauda spēj daudz, mīlestība spēj visu”. Konkursā piedalījās arī mūsu skolas 7.klašu skolēni. Vislabāk šo tematu savās esejās bija atklājušas Klēra Kuļikauska un Ieva Kudlāne. To atzina arī žūrija, piešķirot Klērai 1., bet Ievai 2.vietu. Abu meiteņu izjustās esejas liek visiem to lasītājiem aizdomāties par attieksmi pret tuvieniekiem , liek novērtēt ģimeni un tās vērtības. Skolotāja Gunta Spure, kas palīdzēja meitenēm sagatavoties konkursam, uzteic arī Paulas Lindes eseju. Izlasi arī Tu!

DSCF7650 DSCF7651 DSCF7653Ievas Kudlānes eseja

Klēras Kuļikauskas eseja

Paulas Lindes eseja

20170111_120754 20170111_120828

Zināt visu par drošu braukšanu ar velosipēdu

Tādu uzdevumu sev bija izvirzījuši 6.a klases zēni. Skolotājas Guntas Kiseļevas mudināti, viņi piedalījās CSDD rīkotajā satiksmes drošības konkursā 6.-8.klasēm “Gribu būt mobils”. Tajā piedalījās skolēni no 7 Latvijas reģioniem. Klasē tika izveidotas divas komandas – “Krams” un “GREDA”. Konkursa 1.un 2.kārta norisinājās attālināti – zēni pildīja dažādus testus, krustvārdu mīklu, atbildēja uz videojautājumiem. Tas viss notika klasē, kopīgi internetā iesniedzot atbildes. Komanda “GREDA”, kurā ir Gundars Rēbuks, Renārs Gausiņš, Ervins Zvidro, Aksels Barausks un Daniels Kristiāns Saldums, ir ieguvusi tiesības startēt konkursa pusfinālā, kas notiks 1.februārī Jelgavā. Konkursa gaitai iespējams sekot arī vietnē gribubutmobils.lv   Vēlēsim zēniem veiksmi!