Home » 2017 » January » 13

Daily Archives: January 13, 2017

Veiksmīgs starts vieglatlētikas sacensībās

Sporta skolotāja Ilona Dramačonoka informē, ka  10.janvārī  Bauskas novada vieglatlēti devās uz sacensībām Ogrē,  arī četri Bauskas pilsētas pamatskolas skolēni. Mūsu skolas skolēniem bija jāmērojas ar spēkiem ar Ogres, Valmieras, Lielvārdes, Rīgas , Ķekavas, Iecavas,Salaspils un Carnikavas sprtistiem.  Cīņa bija sīva , bet mūsu sportisti atgriežas ar ražīgu godalgu skaitu.  Visveiksmīgākie bija mūsu puiši Arvis Sūna un Jorens Maskals, kuri arī viens otram radīja konkurenci , jo abi startēja vienādās disciplīnās. 40m barjerskrējienā pārāks bija Arvis, kurš izcīnīja 1. vietu, Jorens bija otrais, bet 40m sprintā Jorens bija pārāks par Arvi.  Abi puiši arī startēja stafetes skrējienā, kur Bauskas komanda izcīnija Zelta  godalgu. Veiksmīgākā starp meitenēm bija Gerda Kerija Dreimane, kura uzvarēja 40m barjerskrējienā, bet augstlēkšanā palika 4.vietā. Gerda Kerija  Dreimane un Samanta Dorči arī piedalījās stafetes skrējienā, kurā meiteņu komanda izcīnīja trešo vietu. Visi šie sportiskie jaunieši mācās 6. b klasē. Sveicam!

SportsSports1 Sports2 Sports3

Paldies par dāsnumu un sirds siltumu!

Decembris bija labdarības laiks, kad pirms Ziemassvētkiem daudzi centās iepriecināt līdzcilvēkus ar dāvanām, attieksmi, centās radīt prieku. Paldies visiem, kas piedalījās skolas rīkotajā labdarības akcijā. Jūsu sarūpētais ir nonācis tur, kur tas bija visvairāk nepieciešams.  Īpaša patecības vēstule saņemta arī no Baldones. Tajā lasām: “Milzīgs paldies 2.b klases bērniem Bauskas pilsētas pamatskolā no Baldones sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra! Saņēmām Jūsu ceptos  cepumus un burvīgos apsveikumus. Paldies par sagādāto prieku! Bērni un centra “Palīdzēsim viens otram”  komanda vēl jauku 2017. gadu!”   Lai mums visiem dāsns 2017.gads, un palīdzēšana citiem lai kļūst par mūsu ikdienu!

Paldies