Home » 2017 » February » 06

Daily Archives: February 6, 2017

9.a klasē – labākās latviešu valodas pratējas mūsu novadā

Bauskas un Rundāles novada 8.-9.klašu latviešu valodas un literatūras olimpiādē rezultātu tabulas augšdaļā- mūsu skolas 9.a klases meitenes. 1.vieta Dinijai Salasgrāvei, 2.vieta Elīnai Stašānei, 3.vieta Luīzei Druviņai. Atzinības – Kitijai Untālei un Paulai Kristiānai Daugulei. Pavisam nedaudz līdz atzinībai pietrūka 8.a klases skolniecēm Nikolai Kalniņai un Martai Ābelei. Skolotāja Ieva Mašale stāsta, ka uzdevumi bijuši saistīti ar 2016.gada kultūras aktualitātēm, dzejniekiem – jubilāriem, piemēram,  A.Čaku un viņa darbu “Mūžības skartie”. Bija jāzina Jāņa Baltvilka literatūras balvas ieguvēji, meitenes rakstīja arī domrakstus. Tika uzteikts K.Untāles domraksts “Mans Lielais Cilvēks”, ko meitene veltījusi savam tētim.  Sveicam mūsu skolas labākās valodnieces!

Gramatika