Home » 2017 » February » 07

Daily Archives: February 7, 2017

Reinis Štāls – Latvijas vicečempions dambretē

Ļoti labas ziņas no Bauskas Šaha un dambretes kluba!  Saņemti Latvijas 2017.gada jaunatnes čempionāta fināla 64 lauciņu dambretē klasiskajā versijā U13 vecuma grupā ātrspēlē rezultāti. Trešo vietu Latvijas skolēnu 70.sporta spēlēs, kuras vienlaicīgi bija Latvijas čempionāta pusfināls, un tiesības piedalīties finālā  bija ieguvis Bauskas pilsētas pamatskolas 4.a klases skolnieks Reinis Štāls. Deviņi labākie no pusfināla no 2.līdz 4.februārim Rīgā, Dambretes klubā aizvadīja  deviņus divu partiju mikromačus. Reinis Štāls sešus mačus uzvarēja, bet ar trim dalībniekiem spēlēja neizšķirti. Rezultātā 15 punkti un pēc papildus koeficienta izcīnīta otrā vieta un tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas un Pasaules čempionātos. Savukārt Latvijas 2017.gada jaunatnes čempionāta finālā 64-lauciņu dambretē ātrajā versijā U-13 vecuma grupā Reinim 4.vieta. Šo informāciju sniedza Jānis Štāls. Skolā novērots, ka gada nogalē un jaunā gada sākumā klasēs izplatījies dambretes “vīruss”. Arī Reiņa klasesbiedri labprāt brīvo laiku klasē pavada, spēlējot dambreti. Attēlā Reinis otrais no kreisās. Vēlam Reinim panākumus turpmākajās sacensībās!