Home » 2017 » February » 17

Daily Archives: February 17, 2017

6.b klase uz vienu dienu kļūst par ĒNĀM

Informē 6.b klases skolniece Betija Upelniece: ” 15.februārī –  Latvijas Ēnu dienā 6.b klases skolēni “ēnoja” dažādu profesiju pārstāvjus. Bauskas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā  Niks Kūmiņš, Samanta Dorči, Gerda Kerija Dreimane, Arvis Sūna vēroja fizioterapeites Sanitas Dreimanes darbu. PII “Zīlīte” audzinātāju palīgi Keita Asone, Betija Upelniece, Elizabete Līcīte, Kaspars Pīpiņš, Elīna Elizabete Daugule, Lība Dārta Stankēviča tuvāk iepazina audzinātāju un auklīšu darbu. Aleta Mahnova SIA “Līga-Vet”  izdzīvoja veterinārārsta darbdienu.  Visiem bērniem “ēnošana” ļoti patika, viņi uzzināja daudz jauna par šīm profesijām.”

Zīmējumos iemūžina Bauskas jaunāko tiltu

2.a klases skolēni kopā ar skolotāju Aiju Dūmiņu atsaucās novada administrācijas rosinājumam piedalīties  zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, jo būvniekiem ir svarīgas bērnu un jauniešu domas un viedoklis par viņu veikumu. Kopīgā pastaigā pa Bausku izrādījās, ka visiem domas un soļi ved uz jaunāko Bauskas tiltu pāri Mūsai. Pastaiga bija jautra – ar tilta pārstaigāšanu, aplūkošanu, pīļu un gulbju barošanu, dabas vērošanu. Pēc tās klasē tapa zīmējumi un stāstiņi par šo notikumu. Trīs labākie darbi, ko zīmējuši Lauris Čerņevskis, Renāte Līgotne un Edvards Kapelis, tiks nosūtīti uz Rīgu – Latvijas Būvnieku asociācijai, skates “Gada labākā būve Latvijā 2016” organizatoriem, kur piedalīsies konkursā. Priecāsimies par skaistajiem bērnu darbiem un, protams, par jauno Bauskas tiltiņu!

IMG_3386DSCF7889 DSCF7890 DSCF7892 DSCF7894 IMG_3383

Sacenšas 4.klašu labākie matemātiķi

15.februārī savas zināšanas salīdzināja skolas 4.klašu labākiem matemātiķi. 12 skolēni no abām klasēm risināja 10 uzdevumus. Skolotājas Inta Šarikova un Baiba Apšāne ir priecīgas par bērnu prasmi būt zinošiem, radošiem un attapīgiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji piedalīsies Bauskas un rundāles novadu 4.klašu matemātikas olimpiādē 9.martā. Tā notiks mūsu skolā. Cerēsim, ka tās dalībniekiem – skolas olimpiādes uzvarētājiem Evelīnai Keitai Barauskai (1.vieta), Martai Kārklai (2.vieta), Reinim Štālam (2.vieta) un Elīzai Lakovičai – Lakovicai (3.vieta) palīdzēs arī skolas sienas, jo novada olimpiāde notiks mūsu skolā.