Home » 2017 » March » 03

Daily Archives: March 3, 2017

6.b – sporta čempionu klase

Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi devuši kuplu ieguldījumu Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai un visam novadam vieglatlētikas medaļu kopvērtējumā Latvijas čempionātos telpās.

Sacenšoties pieaugušo, junioru U20, jauniešu U18, U16 un U14 vecuma grupu čempionātos 38 klubu, novadu vai pilsētu komandu vieglatlēti izcīnījuši 138 Latvijas čempionu simboliskās zelta medaļas, kur kopvērtējumā līderi ir Rīgas sporta skolas „Arkādija” vieglatlēti – 22 Latvijas čempionu tituli, 2.vieta Jūrmalas pilsētas sporta klubam „Auseklis” – 10 čempionu tituli; lielpilsētai Ventspilij un Bauskai – pa 9 zelta medaļām, Ogrei un Ludzai – pa 8, bet Madonai un Aizkrauklei – pa 7 čempionu zelta medaļām. Piecas zelta medaļas – Liepājai un Valmierai, bet četras – Jēkabpilij, trīs čempionu tituli viegaltlētikas klubam ”Olimpija”, Jūrmalai, Preiļiem un Lāča sporta skolai. Noslēdzoties vieglatlētikas ziemas sezonai, tiešām varam lepoties, ka mūsu mazpilsēta ar vieglatlētikā sasniegtajiem rezultātiem aizsteigusies priekšā lielajām pilsētām.

Trīs zelta medaļas izcīnījuši tieši mūsu skolas audzēkņi. Latvijas čempionātā U14 vecuma grupā 60m/b skrējienā zelta medaļu izcīnīja 6.B klases skolnieks Arvis Sūna, 60m sprinta skrējienā zelta medaļu izcīnīja 6.B klases skolnieks Jorens Maskals, un abi šie jaunie sportisti palīdzēja izcīnīt trešo zelta medaļu Bauskas sporta skolas komandai 4x160m stafešu skrējienā. Vēl pie medaļām Latvijas čempionātā U14 vecuma grupā tika 6.B klases skolniece Samanta Dorči, Samanta izcīnīja 3.vietu 60m/b skrējienā un kopā ar savu klasesbiedreni Gerdu Keriju Dreimani izcīnīja 3.vietu 4x160m stafešu skrējienā. Arvim Sūnam 2.vieta arī tāllēkšanas sektorā, un Jorenam Maskalim 2.vieta 60m/b skrējienā. 6.B klases skolnieki izcīna 7 medaļas Latvijas čempionātā U14 vecuma grupā vieglatlētikā telpās. Visus 4 audzēkņus trenē mūsu skolas sporta skolotāji – Raivis Maķevics un Ilona Dramačonoka.

Apbalvošana4Apbalvošana Apbalvošana1 Apbalvošana2 Apbalvošana3

2.b klasē – Labestības stunda

Par aktivitātēm klasē informē skolotāja Gunta Spure: ” 3.martā mēs visi atzīmējām Labestības dienu. 2.b klases skolēni rakstīja domrakstu – ” Mans labais darbs”.  Arī pārsteigums bija ļoti labestīgs, jo kurjers atveda gardu zemeņu torti! Lai katram mums atmiņā paliktu šie vārdi “Es nevaru pārveidot visu valsti, bet es varu savu Tēvzemi padarīt par vienu cilvēku labāku. Šis cilvēks varētu būt Es.”  Sveiciens visiem Labestības stundas dienā Latvijā!”

2.bLabestības dienā