Home » 2017 » March » 09

Daily Archives: March 9, 2017

Viļa Plūdoņa dzimšanas dienā

9.martā, kad mūsu izcilajam novadniekam Vilim Plūdonim dzimšanas diena, Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieces bija sarīkojušas virtuālās orientēšanās sacensības “Atrodi, iepazīsti, izmanto”. Tajās piedalījās arī mūsu sestklasnieki kopā ar literatūras skolotājām Dinu Ālmani un Ievu Mašali. Bērni sadalījās vairākās komandās, meklēja informāciju bibliotēkas elektroniskajā kopkatalogā, dažādās datu bāzēs, un, protams, arī bibliotēkas grāmatu plauktos. Kā atzina skolēni, uzdevumi bija diezgan piņķerīgi, lieti noderēja skolotāju un bibliotēkas darbinieču atbalsts. Balvā par piedalīšanos visi saņēma dāvanu – brīvpieejas kodu datu bāzei letonika.lv, kā arī saldos kārumus -konfektes un burkānus. Bet dzejniekam dzimšanas dienā skolēni bija ilustrējuši dzejoļus, bet 6.b klase skandēja dzeju no galvas.

DSCF8039DSCF8018 DSCF8022 DSCF8034 DSCF8044 DSCF8046 DSCF8048