Home » 2017 » March » 28

Daily Archives: March 28, 2017

Raksta veltījumu Latvijai uz pašdarināta papīra

“Zaļā josta”sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Valsts Izglītības satura centru aicināja Latvijas skolēnus, kas ir iesaistījušies makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursos “Tīrai Latvijai”, piedalīties papildus aktivitātē. Tas bija radošs papīra pārstrādes konkurss “Pašu rokām darināts dizaina papīrs”. Uz tā vajadzēja uzzīmēt, uzrakstīt vai kā citādi paust savu vēstījumu “Tīrai Latvijai”. Šajā konkursā kopā ar skolotājas Daigas Sējējas vadīto mākslas grupu iesaistījās čaklie 3.b klases skolēni. Visiem ļoti patika papīra papīra gatavošanas process, papīra plēšana, smalcināšana, mērcēšana, placināšana, susināšana, žāvēšana un noformēšana. Tas bija darbietilpīgi, bet interesanti. Papīrs izdevās ļoti dažāds, māksliniecisks, ar iestrādātiem dabas materiāliem. Darbiņi tika nosūtīti konkursa organizatoriem, informē 3.b klases audzinātāja Anželika Orlova.