Home » 2017 » May » 11

Daily Archives: May 11, 2017

Pavasaris Šenbergā

2.-4.klašu koris 10.maijā piedalījās dziesmu un deju svētkos Skaistkalnē “Pavasaris Šenbergā”. Ikgadējais pasākums pulcēja mazos dziedātājus un dejotājus no Skaistkalnes, Iecavas, Bauskas, Misas, Liepājas, vairākām skolām Lietuvā. Laika apstākļu dēļ šoreiz svētku koncerts notika aktu zālē, nevis brīvdabas estrādē, kā ierasts. Par labu noskaņojumu rūpējās Skaistkalnes pūtēju orķestris. Visi dalībnieki piedalījās svētku gājienā. Mūsu skolas dziedātāji pirms koncerta devās nelielā pastaigā pa Skaistkalni – aplūkoja skaisto Mēmeles upi, svētku estrādi, topošo skolas stadionu. Pēc koncerta visi jutās gandarīti un ar prieku vēl izbaudīja gleznaino mājupceļu, kas ved gar Mēmeles upes krastu uz Jaunsauli. Paldies par muzikālo ceļojumu diriģentei Ilzei Žubērei !

Uzstājas topošie mūziķi

Maija otrā nedēļa skolā sākās ar priecīgu notikumu. Izskanēja tradicionālais Bauskas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Tajā lielākoties muzicēja mūsu skolas skolēni, kas atrod laiku mācībām gan pamatskolā, gan  mūzikas skolā. Koncertu vadīja talantīgā flautiste, konkursu laureāte Klēra Kuļikauska. Viņa pieteica ne tikai dalībniekus un skaņdarbus, bet arī pastāstīja par mūzikas skolas nodaļām, iespējām apgūt instrumentu spēli, attīstīt dziedāšanas prasmi. Jaunos mūziķus sveica viņu klasesbiedri, dāvinot pavasara ziedus. Paldies visiem koncerta dalībniekiem un pedagogiem – Aivai Avotiņai, Antrai Rušmanei, Ingai Bukšai, Ievai Ūdrei, Evijai Bonātei un Initai Iderei-Bankavai!