Home » 2017 » May » 12

Daily Archives: May 12, 2017

Laura un Nadīnas zīmējumi publicēti grāmatā “Gada labākā būve Latvijā 2016”

Lauris Čerņevskis no 2.a un Nadīna Šumeiko no 5.b saņēmuši diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām konkursā, kurā  piedalījās marta sākumā. Iznākusi arī grāmata, kurā publicēti konkursa dalībnieku darbi. Sveicam  čaklos zīmētājus un viņu skolotājas Aiju Dūmiņu un Daigu Sējēju.

Izstāde – dāvana Mātes dienā

Pirms Mātes dienas skolas foajē un stendus pārejā rotā skolēnu darbi, kas tapuši vizuālās mākslas, mājturības stundās un interešu izglītības nodarbībās kopā ar skolotāju Daigu Sējēju. Arī zēnu mājturības skolotājs Ilgonis Abramčiks rosinājis zēnus radošiem darbiem. Uzplaucis labo vēlējumu koks, ko plaucējuši 2.a klases bērni kopā ar skolotāju Aiju Dūmiņu. Ģeogrāfijas stundās kopā ar skolotāju Elīnu Melderi tapuši dažādi interesanti maketi. Ieskaties!