Home » 2017 » May » 15

Daily Archives: May 15, 2017

Atspēriens pirms starta

Pēdējā zvana dienā, 13.maijā 9.klašu skolēni savus audzinātājus – Ievu Mašali un Daini Cipuli uz skolu atveda īpašos auto. Šoreiz tās bija tā sauktās “Volgas”. 8.klašu skolēni kopā ar audzinātājām Daigu Sējēju un Dinu Ālmani bija parūpējušās par skolas ziedu rotu un sirsnīgiem vārdiem. Gerda nākamajiem absolventiem veltīja saksofona solo. 1.klašu nasamblis mācīja devītajiem rotaļu, kas attīsta pirkstu veiklību, bet 1.a klases skolēni mēģināja rast atbildi uz jautājumu , kas notiek skolā agri no rīta. 9 gadi skolas skolas solā aizritējuši nemanot, un, protams, žēl, ka nevaram turpināt mācīties šeit – tā jokojot sacīja 9.a klases meitenes.  Rodrigo Pumpurs 9.b klases vārdā pārējiem skolēniem vēlēja turpināt labās tradīcijas. Pēdējo mācību stundu katra 9.klase pavadīja kopā ar savu sākumskolas skolotāju – 9.a ar skolotāju Rozi Bruģi, bet 9.b – ar skolotāju Vitu Lukšu. Skolotāji vēlēja jauniešiem veiksmi eksāmenos. Tos šogad kārtos 26 devītklasnieki. Lai izdodas!

Godinām karalienes, karaļus un viņu bērnus

12.maijā, Mātes dienas koncertā Ralfs Zaharčenoks dzejolī nodēvēja mammu par karalieni, bet tēti – par karali. Šādā karaliski sirsnīgā gaisotnē uz koncertu kuplā skaitā atnākušie vecāki baudīja skolēnu priekšnesumus. Uzstājās 2.-4. un 5.-9.klašu koris, meiteņu un zēnu ansambļi, 1.klases ansamblis, 3 deju kolektīvi, moderno deju grupas, teātra un skatuves runas interešu grupu dalībnieki, vijolniece un akordeonists. Tika demonstrētas arī modes. Izmantojot vecāku klātbūtni, skolas direktors uzteica skolēnus, kuriem šajā mācību gadā bijuši vislielākie panākumi mācību olimpiādēs. Skolas atzinības rakstus un suvenīrus saņēma Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Luīze Druviņa, Paula Kristiāna Daugule, Kitija Untāle, Roberts Rēbuks, Gundars Rēbuks, Elīza Lakovica – Lakoviča, Žanete Gulbe. Īpašs prieks bija par mūsu skolas “Gada skolēna” Dinijas Salasgrāves panākumiem – meitene piedalījusies vairākās olimpiādēs, saņemot pat atzinību valsts latviešu valodas olimpiādē. Dinijas darbs novērtēts arī ārpus mūsu skolas – viņa ieguvusi nomināciju par  mācību darbu novadu konkursā “Gada skolēns”.