Home » 2017 » November » 01

Daily Archives: November 1, 2017

Pasvales Levens pamatskolai – 30

Mūsu skolas sadarbības partneriem Lietuvā – Levens pamatskolai Pasvalē – oktobris bija svētku mēnesis. Skolotāji un skolēni cītīgi gatavojās skolas 30.dzimšanas dienai.  Uz šīs jubilejas svinīgo pasākumu 27.oktobrī bija aicināti arī mūsu skolas pārstāvji – direktors Jānis Rumba un viņa vietniece Iveta Semjonova. Viņi priecājas par sirsnīgo koncertu un dažādām svētku aktivitātēm lietuviešu draugu skolā. Atgādināsim, ka abu skolēnu skolēni un pedagogi viesojas viens pie otra ne tikai svētkos, bet tiekas arī sporta sacensībās un skolotāju pieredzes apmaiņas pasākumos. Nākamā tikšanās reize plānota 2018.gada martā mūsu skolā, kad tiks apspriestas novitātes abu skolu mācību darbā.

Noskatās ģimenes filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”

20.oktobrī 3.-9.klašu skolēni izmantoja iespēju kopīgi vienā seansā noskatīties jaunāko latviešu ģimenes filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. Skolēni (Kristiāna un Rainers) no 5.b klases stāsta, ka filma ļoti patikusi, jo tajā bija daudz interesantu notikumu un sižeta pavērsienu.  Vectēvs iemācīja mazdēlam daudz dažādu darbu, kā arī atziņu, ka dzīve nesastāv tikai no datoriem, stāsta Kristiāna. Paldies Bauskas Kultūras centram par iespēju filmu noskatīties!