Home » 2017 » November » 02

Daily Archives: November 2, 2017

“Šausmīgas” pārvērtības

Mazajiem labs jebkurš iemesls, lai maskotos, draiskotos . Tādu 1.-4.klasēm bija sagādājusi angļu valodas skolotāja Solveiga Gudkova kopā ar 5.a klasi un skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem. Viņa stāsta:” Otrdien,  31.oktobrī norisinājās Helovīnu pasākums 1.-4.kl. To rīkoja 5. a klase. 1. un 2. klašu bērni draiskojās  radošajās darbnīcās, bet 3. – 4. kl. mēģināja tikt ārā no klasēm, kurās viņus bija ieslēguši Helovīnu spoki. Radošājās darbnīcās  bija iespēja nogaršot kūpošus dzērienus, uzlabot savu tēlu ar Helovīnu sejas apgleznojumu, meklēt raganu apslēptās mantas un salikt puzli, kā arī atminēt Helovīnu mīklas un nopūst apburtās sveces. 3. un 4. kl. bija sarežģītāks uzdevums – tikt ārā no aizslēgtas klases tikai ar spoku atstātām norādēm, kā arī nobiedēt „klases sargu”. Pasākuma beigās tika stāstīti spoku stāsti un saņemtas balviņas.” Ieskaties galerijā, cik “šausmīgi” viss notika!