Home » 2017 » December » 06

Daily Archives: December 6, 2017

Iepriecini dāvinot!

No 4.-15.decembrim katrs ir aicināts piedalīties ikgadējā skolēnu pašpārvaldes organizētajā labdarības akcijā. Gādāsim nelielas, sirsnīgas dāvaniņas ar laba vēlējumiem Ziemassvētkos.   Sarūpētās dāvaniņas nogādāsim skolas skolēnu pašpārvaldes telpā. Sadarbībā ar Bauskas novada Sociālo dienestu viss mūsu sagādātais nokļūs pie vientuļiem, veciem cilvēkiem, kā arī daudzbērnu ģimenēs. Dāvanu maisiņā liksim pārtikas produktus ar garāku derīguma termiņu, dažādas noderīgas lietas, kas varētu  iepriecināt svētkos gan pieaugušos, gan bērnus.  Padomāsim par noformējumu !

Izglītojošs seminārs par zēnu un meiteņu jautājumiem

5.decembrī 7.-9.klašu skolēniem notika izglītojošs seminārs par seksuālo veselību. To vadīja ārstes-rezidentes Elīna Sedleniece un Anastasija Pazeičuka.  Nodarbībās tika diskutēts par tādiem jautājumiem kā intimitāte, dzimumu lomas, stereotipi, vecāku, skolas un mediju ietekme uz seksualitātes izpausmēm. Nodarbībā īpaši tika akcentēta tēma par atbildību, ko katrs uzņemas par savu seksuālo uzvedību un tās sekām. Nodarbības notika atsevišķi 7.klašu, 8.klašu un 9.klašu meitenēm un zēniem, pēc tam klašu grupās kopā. Seminārs notika ar projekta “Pasākumi Bauskas novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” atbalstu.

Instagram @ostapilsetai – „PATĪK”!

Bauskas pilsētas pamatskolas 5. klases meitenes – Evelīna Burmistrova un Anete Daniēla Pakalne – uzzīmējušas fantastiskus zīmējumus un piedalās konkursā “Osta pilsētai”.  Mēs visi varam paveikt ļoti labu darbu – izvirzīt abas meitenes laureātu godā. Mums jāatvēl tikai dažas sekundes  – BALSO PAR ANETES UN EVELĪNAS DARBU, paužot savu „PATĪK” – Instagram @ostapilsetai!