Home » 2017 » December » 07

Daily Archives: December 7, 2017

Rakstnieks, gleznotājs, fotogrāfs – kas viņš ir?

Latviešu rakstniekam Jānim Jaunsudrabiņam 2017. ir jubilejas gads. Rakstniecība, glezniecība, fotomāksla – tik daudzās jomās J.Jaunsudrabiņš bija radošs un apdāvināts. Un kur tad vēl viņa vaļasprieks- makšķerēšana! Rakstnieka 140.jubileja tika atzīmēta 25.augustā. Literatūras skolotājas Ieva Mašale un Dina Ālmane kopā ar 5.b un 9.b klasēm bija sarīkojušas literāro pēcpusdienu, veltītu J.Jaunsudrabiņa daiļradei. Devītajiem un astotajiem, kas arī bija atnākuši uz pasākumu, tā bija leliska iespēja pirms gaidāmās latviešu valodas olimpiādes iegūt jaunas zināšanas par rakstnieku.  5.b kl. skolēni izjusti izstāstīja J.Jaunsudrabiņa dzīves faktus, bet devītie sniedza emocionālu ieskatu viņa darbā “Piemini Latviju!” Pēc tam visi kopā veidoja zīmējumus, risināja krustvārdu mīklas par zivīm un Latvijas dabu, kā arī mēģināja pabeigt Jaunsudrabiņa dzejoli un to izteiksmīgi norunāt.  Paldies visiem par jaunajām zināšanām un veiksmīgas olimpiādes!