Home » 2018 » February » 21

Daily Archives: February 21, 2018

Zēnu ansamblis “Balsīs -2018” izdzied pirmo pakāpi

Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novadu vokālās mūzikas konkursa “Balsis -2018” 1.kārtā mūsu skolas zēnu ansamblis ieguvis 1.pakāpes diplomu. Konkurss notika 21.februārī mūsu skolas skanīgajā zālē. Tajā piedalījās 6 ansambļi no minētajiem novadiem. Skolotāja Ilze Bērziņa uzteic zēnus par nopietno attieksmi un skaisto muzicēšanu. Žūrijas dalībniece un Mūzikas metodiskās apvienības vadītāja Diāna Siliņa raksturoja mūsu zēnu repertuāru ar vārdu – stilīgi! Sveicam!

Piedalās SATVERSMES TIESAS organizētā zīmējumu konkursā

6.b klases skolniece Janīna Šumeiko, savas vizuālās mākslas skolotājas Daigas Sējējas rosināta, piedalījās zīmējumu konkursā. To organizēja Latvijas Republikas Satversmes tiesa. Sveicam Janīnu par iegūto Atzinību un jauno pieredzi! Vairāk par šo konkursu lasi šeit!