Home » 2018 » April » 06

Daily Archives: April 6, 2018

Piedalīsies novada konkursos “Gada klase”un “Gada skolēns”

Gatavojoties konkursam “Gada klase – 2018”, 6.a klase ( audzinātāja Ilze Bērziņa) piepildījusi savu portfolio ar labiem darbiem, uzcītīgu mācīšanos un aktīvu darbošanos interešu izglītībā. Aprīļa vidū  jauniešus gaida erudīcijas tests un sporta sacensības kopā citām 6.-7.klasēm, šī konkursa dalībniecēm.

Konkursā “Gada skolēns – 2018” skolu pārstāvēs 8.a klases skolniece Klēra Kuļikauska. Meitene ne tikai labi mācās, bet arī savu brīvo laiku pavada ļoti izzinoši un radoši – mācās Mūzikas skolā, daudz lasa un ceļo. Šī konkursa dalībniekiem un, protams, arī Klērai nākamnedēļ vēl priekšā erudīcijas pārbaudījums un esejas rakstīšana, kā arī sava talanta un vizītkartes demonstrēšana. Un talantu Klērai pietiek – viņa gan dzied, gan spēlē dažādus mūzikas instrumentus, gan prot labi publiski runāt!

Lai visiem konkursu dalībniekiem veicas labi padarīt un parādīt savu darbu!

Piektie “zobojas”

Skolotājas Gunta Spure un Baiba Apšāne  sociālo zinību mācību procesa ietvaros bija noorganizējušas konkursu par zobu veselību. Zināšanas par šo svarīgo tematu demonstrēja, pārbaudīja un papildināja 5.a un 5.b klases komandas. Izrādījās, ka skolēni par zobiem, to kopšanu, veselības jautājumiem zina diezgan daudz, tāpēc abu komandu kopvērtējums bija ļoti līdzīgs, un konkursā uzvarēja zinātkāre un draudzība!

Lieldienu zaķi uzkavējas 4.b klasē

Lieldienu gaisotnē pēc svētku dienām vēl kavējās skolotājas Anželikas Orlovas skolēni  4.b klasē. Viņi bija iestudējuši ludziņu “Kā zaķēns olas krāsoja”. Tika mācītas lomas, darināti dekoratīvi aksesuāri. Protams, katrai lugai ir vajadzīgi skatītāji, tāpēc ceturtie uz savu izrādi aicināja abu pirmo klašu skolēnus. Pēc ludziņas noskatīšanās skatītāji piedalījās interaktīvajā viktorīnā “Lieldienas”, atbildēja uz dažādiem jautājumiem. Tagad pirmie ir Lieldienu eksperti, jo svarīgākais un interesantākais par šiem svētkiem ir apgūts!