Home » 2018 » April » 13

Daily Archives: April 13, 2018

Otrklasnieki labi startē novada matemātikas konkursā

Bauskas un Rundāles novadu matemātikas konkurss 2.klašu skolēniem 11.aprīlī notika mūsu skolā. 2.a klases skolēni tajā parādīja labas zināšanas. Par to liecina augstie vērtējumi. Skolotājas Rozes Bruģes audzēkņi Jānis Rumba un Marta Spruntule ieguvuši 2. un 3.vietu. Prieks par bērnu panākumiem, jo konkursā bija 27 dalībnieki no 10 skolām. Sveicam!

Mājturības konkursā – 1.vieta

12.aprīlī mūsu skolā norisinājās ikgadējais Bauskas un Rundāles novadu mājturības un tehnoloģiju konkurss 7. klasēm ‘’Esi zinošs un radošs”. Mūsu skolu  tajā  pārstāvēja 7.b klases komanda: Betija Upelniece, Elizabete Līcīte, Keita Asone , Arvis Sūna un Emīls Polovko. Konkursa gaitā skolēniem bija jāveic dažādi radoši uzdevumi, kurus sagatavoja novada mājturības skolotāji: jāatpazīst un  jāizšuj etnogrāfiskās zīmes; jānotamborē un jāizveido latviešu raksti; jāzina, kas ir sklandu rausis, koča un grūdenis; jāsalīmē krāsaini pavasara  tērpu modeļi. Mūsu skolas skolotājs I. Abramčiks jauniešiem piedāvāja noteikt dažādu amatniecībā izmantojamu koku sugas .  Noslēgumā visas komandas  improvizēja nelielā priekšnesumā par tēmu ”Latvija. Pavasaris. Krāsas”. Mūsu  septītie  konkursā bija gan zinoši, gan radoši, un kopvērtējumā ieguva 1.vietu, par ko ļoti priecājās mājturības skolotāja D.Sējēja, kas palīdzēja konkursantiem sagatavoties  pasākumam.