Home » 2018 » May » 02

Daily Archives: May 2, 2018

6.a piedalās konkursā “Gada klase”

Konkurss “Gada klase” ir tradicionāls mūsu novadā. Šogad tajā mūsu skolu pārstāvēja 6.a klase (audzinātāja I.Bērziņa). Tika vērtēts klases mācību darbs, sabiedriskā darbība, piedaloties dažādos pasākumos, pārbaudītas zināšanas erudīcijas testā. 26.aprīlī Bauskas pilsētas 2. vidusskolā konkurss noslēdzās. Šajā dienā notika sporta sacensības starp astoņām sestajām un septītajām klasēm no Īslīces, Bauskas 2. un Uzvaras vidusskolas, Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Vecsaules un Codes pamatskolas. Vajadzēja arī izspēlēt situāciju spēli, ko vērtēja psihologs. Noslēguma pasākumā katra klase rādīja savu priekšnesumu. Mūsu sestie par savu vizītkarti izpelnījās publikas simpātijas (paldies skolotājai R.Bruģei par atbalstu!). Kopvērtējumā 6.a klase godalgoto skaitā neiekļuva, taču skolēni atzina, ka tas nav galvenais. Gatavošanās un piedalīšanās šajā konkursā saliedējusi klasi, viņi mācījušies vairāk ieklausīties cits citā, iztikt bez ikdienišķiem strīdiem, domāt par kopīgu mērķi un kopā strādāt, lai to sasniegtu. Lai jums, sestie, izdodas šo ieguvumu paturēt un veiksmīgi iesoļot septītajā klasē!