Home » 2018 » May » 10

Daily Archives: May 10, 2018

Deju kolektīviem – veiksmīga skate

9.maijā skolas 1.-5.klašu dejotāji piedalījās Bauskas un Rundāles novadu deju kolektīvu skatē. Tā norisinājās Līduma kultūras namā. Mūsu dejotāju skolotāja Santa Zemīte stāsta, ka dejotojājus vērtējusi ļoti kompetenta un prasīga žūrija – Gita Ūdre, TDA “Uguntiņa”mākslinieciskā vadītāja, Ilze Mažāne, deju speciāliste un kolektīvu vadītāja, Arvils Noviks, TDA “Jaunība” mākslinieciskais vadītājs. Mūsu dejotājiem godam nopelnīti arī diplomi: 2.-3.klašu un 4.-5.klašu kolektīviem – 1.pakāpe, 1.klašu kolektīvam – 2.pakāpe. Paldies vecākiem (īpaši L.Druviņai, A.Duntavai ) un mazo klašu skolotājiem par atbalstu veiksmīgai skates norisei! Mazos dejotāju priekšnesumus skatīsim Mātes dienas koncertā. Tiekamies!