Home » 2018 » May » 11

Daily Archives: May 11, 2018

Festivāls, kurā satiekas LABIE DARBI

9.maijā Jelgavā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notika reģiona Labo darbu festivāls, kura mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij, veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un piedalīšanos valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā, bet galvenais uzdevums-aktualizēt labo darbu nozīmi sabiedrībā. Mūsu skola festivālā prezentēja 9.a klases  un vizuālās un lietišķās mākslas pulciņa labos darbus, kurus veikt mudināja un apkopoja skolotāja  D.Sējēja . Pasākuma laikā 9.a klases meitenes Dana Gaile, Herta Minkeviča, Marta Ābele un Nikola Kalniņa interaktīvi iepazīstināja vairāk kā 35 citu skolu jauniešus un skolotājus ar mūsu paveiktajiem labajiem darbiem šajā mācību gadā, bet Luīze Tihanova vadīja radošo darbnīcu, kurā aicināja visus izgatavot sirsniņveida  vēlējumu saviem vienaudžiem Latvijas simtgadē. Labo darbu spēlē jeb ideju tirdziņā ‘’Dots Devējam’’ kopumā varēja iepazīties ar 41 klases vai skolēnu grupas  aktivitātēm.  Pasākumā labo darbu prakse tika  iemūžināta video un foto darbnīcās, kuras arī ir kā jauniešu labais darbs, lai izveidotu Labo darbu festivāla īsfilmu un labo darbu darītāju slavas galeriju. Festivāla noslēgumā notika labo darbu veicēju godināšana, un pēc tās  visi dalībnieki devās uz Jelgavas Uzvaras parku  kopā paveikt  vēl vienu labo darbu – izveidot kukaiņu viesnīcas Jelgavas  apstādījumiem. Festivāls bija kā ierosinājums un uzmundrinājums daudzām jaunām labo darbu idejām gan skolēniem, gan skolotājiem.

Raksta tuvinieku dzīvesstāstus

Kad pavasaris mūs priecē ar ziediem, Latvijā ļaudis pulcējas pie balti klātiem galdiem, svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. 3.maijā uz skaistu un sirsnīgu pasākumu ”Dzīvesstāsts”pulcējās mūsu novada jaunieši, kuri bija intervējuši kādu sev nozīmīgu cilvēku un uzrakstījuši viņa dzīvesstāstu. Mūsu skolas skolnieces Rebeka Zotova, Herta Minkeviča un Paula Rāzna saņēma Atzinības rakstus. Lepojamies ar meiteņu veikumu!