Home » 2018 » May » 17

Daily Archives: May 17, 2018

Noslēdzas 3.b klases mācību gads projektā “Sporto visa klase”

Projektā “Sporto visa klase” mūsu skola piedalījās pirmo gadu. Dalībnieku skaits no visas Latvijas bija liels. 3. klases tika sadalītas 6 grupās. Mūsu 3.b bija piektajā grupā, kurā bija 19 klases. Piedaloties tikai pirmo gadu, esam ierindojušies augstajā 4. vietā. Liels prieks, ka bērni centās gan sporta stundās, gan sacensībās , gan pārējās mācībās (arī tās deva punktus), lai mēs sasniegtu labus rezultātus. Piedalīšanās šajā projektā deva iespēju skolēniem vairāk laika veltīt dažādām fiziskām aktivitātēm. Skolotāja G.Spure secina, ka skolēni kļuvuši draudzīgāki, viņu fiziskā veselība ir uzlabojusies, arī mācību stundās skolēni strādā aizrautīgāk. Sporta skolotāja Ieva arī priecājas par kopvērtējuma labo rezultātu un saka paldies skolēnu vecākiem par atbalstu.

Sveicam Renāru Staškevicu un Reini Štālu ar panākumiem dambretes spēlē!

Pirmklasnieks Renārs un piektklasnieks Reinis maijā vairākas dienas pavadīja Bulgārijā, spraigās dambretes cīņās, piedaloties Eiropas čempionātā jauniešiem . Abi atgriezušies ar vairākiem diplomiem. Renāram – trīs trešās vietas dažādās dambretes disciplīnās, Reinim – 3.vietas diploms. Sveicam!