Home » 2018 » May » 18

Daily Archives: May 18, 2018

Skan zvans uz pēdējo mācību stundu devītklasniekiem

Deviņi skolas gadi pagājuši vienā elpas vilcienā. Tikko Jūs, mazos pirmklasniekus, svinīgi uzņēmām skolas saimē 1.septembrī, bet šodien šī gada pirmklasnieki Jums jau saka sveicienvārdus Pēdējā zvana dienā. Pa vidu – pamatskolas gadi ar veiksmēm, neveiksmēm, draugiem, mācībām, sportu, dziesmām, dejām un citām aktivitātēm. Šāda emociju buķete ar savu īpašo smaržu pavadīja šodien 28 devītklasniekus. Viņus šajā dienā tradicionāli sveica 8.klašu skolēni un audzinātāji gan ar dzejas rindām, gan dziesmām, gan asprātīgu prezentāciju par visiem skolēniem. Direktora vietniece Anna Dupure emocionāli uzrunāja skolēnus un viņu pedagogus, īpaši uzteicot tos, kas skolas vārdam devuši pozitīvu skanējumu. Klašu pirmās audzinātājas Baiba Apšāne un Inta Šarikova vadīja pēdējās mācību stundas savās klasītēs. 9. b klases skolēni kopā ar audzinātāju Dinu Ālmani pie skolas iestādīja magnoliju. Vēlam nākamajiem absolventiem labus panākumus eksāmenos un turmākajās gaitās!