Home » 2018 » May » 21

Daily Archives: May 21, 2018

4.b ieskrien simtgades svētkos

20.maijā Rīgā norisinājās Lattelecom Rīgas matarons.Tajā bija reģistrējušies 37645 dalībnieki no 78 valstīm. Piedalīties maratona skrējienā bija nolēmuši arī 4.b klases skolēni, vecāki un skolotāja. To darīt viņus iedrošināja Betijas Rutkas mamma Baiba Rutka, jo viņas ģimene ik gadu piedalās šajā maratonā. 6 km distancē, kurā startēja mūsu skolasbiedri, vēl skrēja 11 201 dalībnieks. 4.klases drosminieki  Aleksandrs Skromanis, Anlans Marčenko, Nils Daniels Macionis, Bekija Baļčūne, Betija Rutka, Marta Užule, Daniela Zotova, Līga Madara Šneidere- Zegnere, Jānis Mišins. Līdzās saviem bērniem distanci veica Anita Mišina, Janeta Užule un Baiba Rutka. Bija arī krietns atbalstītāju pulciņš – Danielas, Bekijas, Madaras un  Nila vecāki. Visiem patika skrējiena atmosfēra, jo līdz finišam viņus uzmundrināja 400 koristi, simtiem tautas deju dejotāju pie Brīvības pieminekļa un neskaitāmi rīdzinieki pilsētas ielās. Skolotāja Anželika Orlova stāsta, ka sajūtas ir neatkārtojamas, prieks par bērnu sparu un uzņēmību! Tā bija ne sacensību, bet svētku sajūta. Tika iegūtas simtgades maratona medaļas, mazas balviņas un galvenais – apziņa par saviem spēkiem un prieks par kopā būšanu. Daži mirkļi no maratona – galerijā.