Home » 2018 » May » 23

Daily Archives: May 23, 2018

Krāsainie putni uz brīdi nolaižas Mazmežotnē

VISC sadarbībā ar izglītības iestāžu mākslas interešu grupu  audzēkņiem un pedagogiem 2017./2018.mācību gadā īstenoja vides objektu un ārējā vidē eksponētu mākslas darbu konkursu “Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās”, kurš noslēdzas  ar skolēnu darbu izstādi Rundāles novada Mazmežotnes muižā .

Izstādes atklāšana un konkursa laureātu apbalvošana  notika  2018.gada 17.maijā muižas vasaras koncertzālē, pasākumā  piedalījās arī mūsu skolas vizuālās un lietišķās mākslas interešu grupas audzēkņi un skolotāja Daiga Sējēja. Kopumā valsts konkursa finālam  tika izvirzīti 410 darbi, no kuriem 126 iekļuva finālā. Varam būt gandarīti, jo par darbu „Putni. Nebaidies būt atšķirīgs” (8 ar stilizētiem rakstiem apgleznoti putni) reģionā ieguvām 2.pakāpes diplomu, bet valstī – 3.pakāpes diplomu.

Paldies skolotājai Daigai un meitenēm par radošumu, entuziasmu un pacietību!