Home » Bez tēmas » Zemgales zonas skatē – labākie

Zemgales zonas skatē – labākie

Bauskas pilsētas pamatskolas jaunākā teātra grupa – 2.a klase – 23. aprīlī piedalījās Zemgales zonas skolu drāmas kolektīvu skatē. Jaunie aktieri uzstājās ar literāru kompozīciju „Cirks” un runāja Ojāra Vācieša dzeju.

Skatē mūsējie bija labi pamanāmi – viņi bija paši jaunākie dalībnieki, kas žūriju un skatītājus pārsteidza ar šarmu un ļoti izjustu tēlojumu. Pēc uzstāšanās 2.a klases teātra grupa tika īpaši cildināta un saņēma pirmās pakāpes diplomu.

Paldies visiem aktieriem – Nikoletai Aleksandrovičai, Samantai Ancānei, Nikam Demianam Kazlauskam, Alisei Artai Kukai, Aivai Barbarai Latūnai, Semam Patrikam Paļulim, Keitai Paulovičai, Sendijai Polei, Keitai Semjonovai, Edvardam Sniedzītim un Samantai Šemetai! Mīļš paldies enerģiskajai teātra nodarbību vadītājai Rozei Bruģei! Paldies arī lieliskajām palīdzēm – 6.a klases meitenēm Luīzei Druviņai un Dinijai Salasgrāvei!

teatris_skate