Home » Bez tēmas » Skolēni zīmē Bauskas pilsētas logo

Skolēni zīmē Bauskas pilsētas logo

Bauskas novada domē 21. maijā pulcējās konkursa „Logo – Bauskai 405” uzvarētāji. Vizuālās mākslas meistarus sveica novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Skaistu muzikālu priekšnesumu konkursa dalībniekiem dāvāja vokālā studija „Miljons”.

Liels prieks, ka konkursa laureātu vidū ir pieci mūsu skolas audzēkņi. Atzinību par savu darbu ieguva Roberts Rēbuks, Kitija Untāle (6.a klase) un Edgars Graviņš (6.b klase). Divu mūsu skolas meiteņu darbi konkrētā vecuma grupā atzīti par vislabākajiem. 5. un 6. klašu grupā visaugstāko vērtējumu ieguva Martas Ābeles (5.a klase) veidotais logo, 9. un 10. klašu grupā – Aivas Rūtenbergas (9. klase) zīmējums.

Paldies aktīvajai un izdomas bagātajai vizuālās mākslas skolotājai Daigai Sējējai, kas rosināja skolēnus pilsētas 405. jubilejas gadā veidot neparastus logo! Visi darbi patiešām ir fantastiski.

„Logo – Bauskai 405”