Home » Bez tēmas » No 22.-26.septembrim – DROŠĪBAS NEDĒĻA

No 22.-26.septembrim – DROŠĪBAS NEDĒĻA

Drošības nedēļa ar saukli „Esi drošs ceļā!”, ko organizē Valsts izglītības satura centrs, notiks no šā gada 22.septembra līdz 26.septembrim.

Arī mūsu skolā skolēni un skolotāji klases stundās pārrunās ceļu satiksmes noteikumus, analizēs dažādas situācijas, iespējamo rīcību. Pievērsīsim uzmanību arī velosipēda vadīšanas prasmēm, velosipēdista tiesību iegūšanas noteikumiem, atbildībai par noteikumu ievērošanu, uzvedības kultūrai uz ielas.

Lai aicinātu Latvijas skolēnus apgūt un ikdienā ievērot ceļu satiksmes noteikumus, CSDD, Satiksmes ministrija un Valsts policija kopā ar partneri – apdrošināšanas sabiedrību ERGO – īsteno satiksmes drošības kampaņu „Drošs ceļš uz skolu”. Kampaņas ietvaros Latvijas skolēni tiek uzrunāti ar video klipiem, aicinot apgūt un ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Skolēniem, skolotājiem un jebkuram interesentam portālā berniem.csdd.lv būs pieejama atraktīva video lekcija par drošu dalību satiksmē, ko izmantot satiksmes noteikumu pamatzināšanu pilnveidei.

(materiāls no visc.gov.lv)

dross_cels_velo