Home » Bez tēmas » Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”

Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”

Arī šajā mācību gadā piedalāmies makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, ko rīko “Zaļā josta” sadarbībā ar SIA “Līgatnes papīrs”, AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru. Konkursā aicina iesaistīties Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes, sacenšoties savāktajā makulatūras apjomā.

Nedēļas laikā jau kopīgiem spēkiem savākti 176 kilogrami pārstrādei paredzētu papīru. Aktīvi piedalījušies vairāku klašu kolektīvi – 3.a, 3.b, 6.a un citi.

Makulatūras vācējiem neliels atgādinājums no konkursa nolikuma:

• konkursa ietvaros drīkst vākt: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru,
  • grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus,
  • burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam),
  • žurnālus un avīzes pirms izmešanas nav nepieciešams atskavot,
  • nedrīkst likt: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes.

Makulatūras vākšanas kārtība šogad jau ierastā – no pirmdienas līdz piektdienai nodošanai paredzētā makulatūra tiek savākta klasēs, piektdienās no 12.30-14.00 tā jānogādā kopīgajā skolas savākšanas punktā.

Padarīsim tīrāku savu apkārtni, saudzēsim dabu un būsim aktīvi!